nadesłane Andrzej SP6GVU
 • Dzień dobry

  Koleżanki i Koledzy, zapraszam Was do czytania artykułów, jakie mam nadzieję bardzo często będą pojawiać się w naszym nowym dziale "PUBLIKACJE NADESŁANE" :-) .

  Powtarzam tu to co ostatnio powiedziałem na naszym Walnym Zebraniu, że to od Was samych zależy czy ta strona będzie atrakcyjna dla czytelników z naszego kręgu i spoza niego.

  Czy będzie bogata w treści i chętnie odwiedzana. Jako zarząd nie mamy możliwości pisanie dużej ilości publikacji, najczęściej to artykuły informacyjne o tym co się aktualnie dzieje lub co ma się dziać.

  To Wy Koleżanki i Koledzy macie wiedzę techniczną na temat sprzętu, oprogramowania lub technik operatorskich wynikającą z Waszej praktyki.

  To Wy pamiętacie ciekawe historie o tym co się w naszym środowisku działo, jak powstawały przemienniki, kluby czy jak odbywały się spotkania.

  Podzielcie się proszę z nami tą wiedzą tak by nie przepadła i była ciekawą lekturą.

  Wystarczy nadesłać nam przygotowany artykuł, najchętniej w postaci pliku PDF ale może też to być plik tekstowy.

  Jednym z pierwszych naszych autorów jest Andrzej SP6GVU, ze swoim cyklem opowieści o kluczach telegraficznych, którego artykuły będziemy cyklicznie zamieszczać w dziale PUBLIKACJE NADESŁANE / TECHNIKA - czyli co nas pasjonuje .

  Zapraszam do aktywności i lektury.

  73 Arek SQ6XL

  Dodaj komentarz


  Kod antyspamowy
  Odśwież